HAKKIMIZDA

2015 Nisan ayı itibari ile dublaj sektörüne giriş yapan Pixel production, dinamik, genç ve eğitimli kadrosuyla sektöre yeni bir soluk getirmeyi hedeflemektedir.
Yeteneklerini teknolojik altyapısıyla harmanlayan Pixel production teknolojinin en son olanaklarıyla kaliteli hizmeti kendine ilke edinmiştir.
Pixel production bünyesinde 4 ses kayıt stüdyosu, 2 mix stüdyosu ve 1 montaj stüdyosu ve 1 kurgu-color stüdyosu bulunmaktadır. Tüm stüdyolar, ses yalıtımı ve akustik ölçümlerle kurulmuştur.
Pixel production seslendirme kadrosu Türkiye’nin en deneyimli ve alanında kendini kanıtlamış sanatçılardan oluşmaktadır.
Kadro yapısı ve çevirilerden başlayan hassasiyet, rol dağılımı, düzgün Türkçe kullanımı, kayıt, senkronizasyon ve teknik kadronun ince işçilikleriyle kendini hissettirir.
Çalışılan proje, kayıt ve mix odasındaki ince işçilikten sonra son izleme adını verdiğimiz kontrol ile tamamlanır.
Firmamız, dublaj hizmetinin yanı sıra, altyazı, çeviri, kaset aktarım, kurgu-color, M&E, reklam, dizi ve film müzikleri hizmeti vermektedir.
Deneyimli bir ekip ile sunduğumuz yüksek teknoloji ve kaliteli hizmet sayesinde Pixel Production, kısa sürede sektörün lider firmaları arasında yer almayı hedeflemektedir.